Uwaga 2022 Guangzhou International Beauty Expo przełożone

September 3, 2022
najnowsze wiadomości o firmie Uwaga 2022 Guangzhou International Beauty Expo przełożone

                                                   2022 Guangzhou International Beauty Expo przełożone

 

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w pełni wysłuchaliśmy opinii wszystkich stron i rozważnie podjęliśmy decyzję o przełożeniu 60. China (Guangzhou) International Beauty Expo pierwotnie zaplanowanego na 4-7 września 2022 r.


Dobra wystawa, zwłaszcza profesjonalna, to tak naprawdę mikrokosmos branży, często bezpośrednio związany z całym łańcuchem branżowym.Plany marketingowe wielu firm kosmetycznych wykorzystują wystawę jako ważny punkt promocji.Dlatego, gdy wystawa się zmieni, złamie ogólny plan dla przedsiębiorstw, zwłaszcza dla przedsiębiorstw, które polegają na wystawach offline w celu przyciągnięcia inwestycji, będzie jeszcze gorzej.

 

China (Guangzhou) Beauty Expo to obecnie największa na świecie profesjonalna wystawa kosmetyczna, z ekscytującymi wydarzeniami akademickimi i komercyjnymi oraz forami wysokiej klasy, obejmującymi mikrobiznes, handel detaliczny, maseczki na twarz, urodę medyczną, tatuaż, pielęgnację włosów, zdobienie paznokci, uroda sprzęt, medyczną chirurgię plastyczną i inne tematy, specjalnie zaproszeni eksperci, naukowcy, elity branżowe i znawcy branży, aby dzielić się najnowszymi informacjami na temat technologii, rynku i trendów, aby pomóc branży znaleźć możliwości biznesowe i zrozumieć trendy rynkowe.


Chociaż wystawa nie może rozpocząć się na czas, promocja różnych urządzeń kosmetycznych lasera Lasy nie ustanie.Promocja we wrześniu będzie realizowana zgodnie z pierwotnym planem.Zapraszamy do składania zamówień online wszystkie liczące się instytucje SPA, sieciowe salony i kliniki dermatologiczne.